F461AK124J250L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
0.12 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461AK124J250L
DigiKeys varenummer
399-F461AK124J250LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F461AK124J250L
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,197" B (13,00mm x 5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±5%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
160V
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
250V