F461AG393K400A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.039 µF Filmkondensatorer 220V 400V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461AG393K400A
DigiKeys varenummer
399-F461AG393K400A-ND
Producenter
Producentens varenummer
F461AG393K400A
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Hulmontering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
220V
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V