F461AG393J400L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.039 µF Filmkondensatorer 220V 400V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461AG393J400L
DigiKeys varenummer
399-F461AG393J400LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F461AG393J400L
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
220V
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
400V