F461AG223K630A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.022 µF Filmkondensatorer 250V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461AG223K630A
DigiKeys varenummer
399-F461AG223K630A-ND
Producenter
Producentens varenummer
F461AG223K630A
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Hulmontering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
250V
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
630V