F461AG154K160L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.15 µF Filmkondensatorer 90V 160V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F461AG154K160L
DigiKeys varenummer
399-F461AG154K160LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F461AG154K160L
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
90V
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
160V