ESY157M025AG3AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Nichicon
Nichicon
150 µF 25 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse 105mOhm @ 100kHz 3000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ESY157M025AG3AA
DigiKeys varenummer
399-ESY157M025AG3AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
ESY157M025AG3AA
Beskrivelse
CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL TH
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ESY157M025AG3AA Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Mfr
Applikationer
Serie
Rippel strøm @ lav frekvens
441 mA @ 120 Hz
Emballage
Bulk
Rippel strøm @ høj frekvens
630 mA @ 100 kHz
Varestatus
Aktiv
Impedans
105 mOhms
Kapacitans
Lederafstand
0,138" (3,50mm)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,315" diam. (8,00mm)
Spænding - Nominel
25 V
Højde - Monteret (maks.)
0,492" (12,50mm)
ESR (ækvivalent seriemodstand)
105mOhm @ 100kHz
Monteringstype
Levetid @ temp.
3000 timer @ 105°C
Pakke/hus
Radial, Dåse
Driftstemperatur
-40°C – 105°C