ESH337M200AN3AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Rubycon
På lager: 163
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Chemi-Con
På lager: 219
Datablad
Nichicon
På lager: 0
Nichicon
På lager: 51
330 µF 200 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse 2000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ESH337M200AN3AA
DigiKeys varenummer
399-ESH337M200AN3AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
ESH337M200AN3AA
Beskrivelse
CAP ALUM RAD 105C
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ESH337M200AN3AA Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Mfr
Applikationer
Serie
Rippel strøm @ lav frekvens
920 mA @ 120 Hz
Emballage
Bulk
Rippel strøm @ høj frekvens
1.472 A @ 10 kHz
Varestatus
Aktiv
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,709" diam. (18,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
1,654" (42,00mm)
Spænding - Nominel
200 V
Monteringstype
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Pakke/hus
Radial, Dåse
Driftstemperatur
-25°C – 105°C