ESH105M450AG3AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 2.702
Datablad
1 µF 450 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse 2000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ESH105M450AG3AA
DigiKeys varenummer
399-ESH105M450AG3AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
ESH105M450AG3AA
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
ESH105M450AG3AA Modeller
Rippel strøm @ lav frekvens
22 mA @ 120 Hz
Emballage
Bulk
Rippel strøm @ høj frekvens
35.2 mA @ 10 kHz
Lederafstand
0,138" (3,50mm)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,315" diam. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,492" (12,50mm)
Spænding - Nominel
450 V
Monteringstype
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Driftstemperatur
-25°C – 105°C