ESG336M450AN5AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
CORNELL DUBILIER KNOWLES
På lager: 0
Datablad
Panasonic Industry
På lager: 263
Panasonic Industry
33 µF 450 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse 5000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ESG336M450AN5AA
DigiKeys varenummer
399-ESG336M450AN5AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
ESG336M450AN5AA
Beskrivelse
CAP ALUM RAD 105C
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ESG336M450AN5AA Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Mfr
Applikationer
Serie
Rippel strøm @ lav frekvens
280 mA @ 120 Hz
Emballage
Bulk
Rippel strøm @ høj frekvens
448 mA @ 100 kHz
Varestatus
Aktiv
Impedans
1.2 Ohms
Kapacitans
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,709" diam. (18,00mm)
Spænding - Nominel
450 V
Højde - Monteret (maks.)
1,063" (27,00mm)
Levetid @ temp.
5000 timer @ 105°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-25°C – 105°C