ESG226M450AN4AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Nichicon
På lager: 734
22 µF 450 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse 5000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ESG226M450AN4AA
DigiKeys varenummer
399-ESG226M450AN4AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
ESG226M450AN4AA
Beskrivelse
CAP ALUM RAD 105C
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ESG226M450AN4AA Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Mfr
Applikationer
Serie
Rippel strøm @ lav frekvens
200 mA @ 120 Hz
Emballage
Bulk
Rippel strøm @ høj frekvens
320 mA @ 100 kHz
Varestatus
Aktiv
Impedans
2.2 Ohms
Kapacitans
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,709" diam. (18,00mm)
Spænding - Nominel
450 V
Højde - Monteret (maks.)
0,866" (22,00mm)
Levetid @ temp.
5000 timer @ 105°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-25°C – 105°C