ERP610W222MERU | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | ERP610W222MERU |
Beskrivelse | CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 2200 pF ±20% 760VAC Keramiske kondensatorer Y5U (E) Radial |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | ERP610W222MERU Modeller |
Kategori | Klassificeringer X1, Y1 |
Mfr | Applikationer |
Serie | Monteringstype |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) | Pakke/hus Radial |
Varestatus Forældet | Størrelse/dimension 0,472" diam. (12,00mm) |
Kapacitans | Højde - Monteret (maks.) 0,591" (15,00mm) |
Tolerance ±20% | Lederafstand 0,492" (12,50mm) |
Spænding - Nominel | Lederudformning Lige |
Temperaturkoefficient | Grundlæggende varenummer |
Driftstemperatur -40°C – 125°C |