ERP610W222MERU det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
KEMET
På lager: 4.652
Datablad
2200 pF ±20% 760VAC Keramiske kondensatorer Y5U (E) Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
ERP610W222MERU
DigiKeys varenummer
399-13582-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-13582-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
ERP610W222MERU
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
ERP610W222MERU Modeller
Kategori
Klassificeringer
X1, Y1
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,472" diam. (12,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,591" (15,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,492" (12,50mm)
Spænding - Nominel
Lederudformning
Lige
Temperaturkoefficient
Grundlæggende varenummer
Driftstemperatur
-40°C – 125°C