EEV337M6R3A9HAA
DigiKeys varenummer
399-EEV337M6R3A9HAATR-ND - Tape & Reel (TR)
399-EEV337M6R3A9HAACT-ND - Afskåret tape (CT)
399-EEV337M6R3A9HAADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
EEV337M6R3A9HAA
Beskrivelse
CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 µF 6.3 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Indkapsling - SMD 2000 timer @ 105°C
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
EEV337M6R3A9HAA Modeller
Kategori
Applikationer
Mfr
Rippel strøm @ lav frekvens
196 mA @ 120 Hz
Serie
Rippel strøm @ høj frekvens
280 mA @ 100 kHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Impedans
340 mOhms
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,248" diam. (6,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerance
±20%
Overflademonterings fladestørrelse
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Spænding - Nominel
6.3 V
Monteringstype
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Pakke/hus
Radial, Indkapsling - SMD
Driftstemperatur
-55°C – 105°C