CKC33C912FEGAC7210 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
9100 pF ±1% 1200V (1,2kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 3640 (9110 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CKC33C912FEGAC7210
DigiKeys varenummer
399-CKC33C912FEGAC7210TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CKC33C912FEGAC7210
Beskrivelse
KC-LINK 3640 9.1NF 1200VDC C0G
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CKC33C912FEGAC7210 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,366" L x 0,402" B (9,30mm x 10,20mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)