CKC33C822KDGACAUTO
DigiKeys varenummer
399-CKC33C822KDGACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-CKC33C822KDGACAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-CKC33C822KDGACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CKC33C822KDGACAUTO
Beskrivelse
KC-LINK 3640 8.2NF 1000VDC C0G
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8200 pF ±10% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 3640 (9110 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CKC33C822KDGACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,366" L x 0,402" B (9,30mm x 10,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)