CKC33C752GWGACAUTO
DigiKeys varenummer
399-CKC33C752GWGACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CKC33C752GWGACAUTO
Beskrivelse
KC-LINK 3640 7.5NF 650VDC C0G
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
7500 pF ±2% 650V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 3640 (9110 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CKC33C752GWGACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,366" L x 0,402" B (9,30mm x 10,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)