CKC33C683JWGACAUTO
DigiKeys varenummer
399-CKC33C683JWGACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-CKC33C683JWGACAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-CKC33C683JWGACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CKC33C683JWGACAUTO
Beskrivelse
KC LINK AUTO C0G, CERAMIC, 0.068
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.068 µF ±5% 650V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 3640 (9110 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CKC33C683JWGACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,366" L x 0,402" B (9,30mm x 10,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)