CKC33C224KCGACAUTO
DigiKeys varenummer
399-16834-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-16834-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-16834-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CKC33C224KCGACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0.22UF 500V C0G/NP0 3640
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF ±10% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 3640 (9110 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CKC33C224KCGACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,366" L x 0,402" B (9,30mm x 10,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)