CKC33C223MJGAC7210 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.022 µF ±20% 1700V (1,7kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 3640 (9110 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CKC33C223MJGAC7210
DigiKeys varenummer
399-CKC33C223MJGAC7210TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CKC33C223MJGAC7210
Beskrivelse
KC-LINK 3640 22NF 1700VDC C0G
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CKC33C223MJGAC7210 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,366" L x 0,402" B (9,30mm x 10,20mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)