CKC33C154FWGACAUTO
DigiKeys varenummer
399-CKC33C154FWGACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-CKC33C154FWGACAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-CKC33C154FWGACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CKC33C154FWGACAUTO
Beskrivelse
KC-LINK 3640 150NF 650VDC C0G
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.15 µF ±1% 650V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 3640 (9110 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CKC33C154FWGACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,366" L x 0,402" B (9,30mm x 10,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)