CKC33C144KEGLC7805
DigiKeys varenummer
399-CKC33C144KEGLC7805TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-CKC33C144KEGLC7805CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-CKC33C144KEGLC7805DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CKC33C144KEGLC7805
Beskrivelse
CAP CER 0.14UF 1.2KV C0G 3640
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.14 µF ±10% 1200V (1,2kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 3640 (9110 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CKC33C144KEGLC7805 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,366" L x 0,402" B (9,30mm x 10,20mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,327" (8,30mm)