CKC33C103GEGACAUTO
DigiKeys varenummer
399-CKC33C103GEGACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CKC33C103GEGACAUTO
Beskrivelse
KC-LINK 3640 10NF 1200VDC C0G
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±2% 1200V (1,2kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 3640 (9110 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CKC33C103GEGACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding, Høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
3640 (9110 metrisk)
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,366" L x 0,402" B (9,30mm x 10,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)