CKC21X822MEGACTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
8200 pF ±20% 1200V (1,2kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2220 (5750 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CKC21X822MEGACTU
DigiKeys varenummer
399-CKC21X822MEGACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CKC21X822MEGACTU
Beskrivelse
KC-LINK 2220 8.2NF 1200VDC C0G
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CKC21X822MEGACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,232" L x 0,197" B (5,90mm x 5,00mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,087" (2,20mm)