CKC21X562JJGACTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
5600 pF ±5% 1700V (1,7kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2220 (5750 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CKC21X562JJGACTU
DigiKeys varenummer
399-CKC21X562JJGACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CKC21X562JJGACTU
Beskrivelse
KC-LINK 2220 5.6NF 1700VDC C0G
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CKC21X562JJGACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,232" L x 0,197" B (5,90mm x 5,00mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,087" (2,20mm)