CKC21X512MWGACAUTO
DigiKeys varenummer
399-CKC21X512MWGACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CKC21X512MWGACAUTO
Beskrivelse
KC-LINK 2220 5.1NF 650VDC C0G
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5100 pF ±20% 650V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2220 (5750 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CKC21X512MWGACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,232" L x 0,197" B (5,90mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,087" (2,20mm)