CKC21X472FJGACAUTO
DigiKeys varenummer
399-CKC21X472FJGACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CKC21X472FJGACAUTO
Beskrivelse
KC-LINK 2220 4.7NF 1700VDC C0G
Detaljeret beskrivelse
4700 pF ±1% 1700V (1,7kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2220 (5750 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CKC21X472FJGACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,232" L x 0,197" B (5,90mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)