CKC21X472FCGACTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
4700 pF ±1% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2220 (5750 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CKC21X472FCGACTU
DigiKeys varenummer
399-CKC21X472FCGACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CKC21X472FCGACTU
Beskrivelse
KC-LINK 2220 4.7NF 500VDC C0G
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CKC21X472FCGACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,232" L x 0,197" B (5,90mm x 5,00mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)