CKC21X393KCGACTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.039 µF ±10% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2220 (5750 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CKC21X393KCGACTU
DigiKeys varenummer
399-CKC21X393KCGACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CKC21X393KCGACTU
Beskrivelse
KC-LINK 2220 39NF 500VDC C0G
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CKC21X393KCGACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,232" L x 0,197" B (5,90mm x 5,00mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,061" (1,55mm)