CKC21X104KWGACTU
DigiKeys varenummer
399-CKC21X104KWGACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-CKC21X104KWGACTUCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-CKC21X104KWGACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CKC21X104KWGACTU
Beskrivelse
KC-LINK 2220 0.1UF 650VDC C0G
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±10% 650V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2220 (5750 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CKC21X104KWGACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lav ESL, blød terminering, højspænding, høj temperatur
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,232" L x 0,197" B (5,90mm x 5,00mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)