CKC21C912JCGACAUTO
DigiKeys varenummer
399-CKC21C912JCGACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CKC21C912JCGACAUTO
Beskrivelse
KC-LINK 2220 9.1NF 500VDC C0G
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
9100 pF ±5% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2220 (5750 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CKC21C912JCGACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding, Høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,087" (2,20mm)