CKC21C683MWGACAUTO
DigiKeys varenummer
399-CKC21C683MWGACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CKC21C683MWGACAUTO
Beskrivelse
KC-LINK 2220 68NF 650VDC C0G
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.068 µF ±20% 650V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2220 (5750 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CKC21C683MWGACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding, Høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
2220 (5750 metrisk)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,087" (2,20mm)