CKC21C683FWGACAUTO
DigiKeys varenummer
399-CKC21C683FWGACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-CKC21C683FWGACAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-CKC21C683FWGACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CKC21C683FWGACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 68NF 650V C0G 2220
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.068 µF ±1% 650V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2220 (5750 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CKC21C683FWGACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding, Høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,087" (2,20mm)