CKC21C622JJGACAUTO
DigiKeys varenummer
399-CKC21C622JJGACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-CKC21C622JJGACAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-CKC21C622JJGACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CKC21C622JJGACAUTO
Beskrivelse
KC-LINK 2220 6.2NF 1700VDC C0G
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6200 pF ±5% 1700V (1,7kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2220 (5750 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CKC21C622JJGACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding, Høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)