CKC21C562JEGACTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 475
Datablad
5600 pF ±5% 1200V (1,2kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2220 (5750 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CKC21C562JEGACTU
DigiKeys varenummer
399-CKC21C562JEGACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CKC21C562JEGACTU
Beskrivelse
KC-LINK 2220 5.6NF 1200VDC C0G
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CKC21C562JEGACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,087" (2,20mm)