CKC21C473JWGACTU
DigiKeys varenummer
399-CKC21C473JWGACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-CKC21C473JWGACTUCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-CKC21C473JWGACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CKC21C473JWGACTU
Beskrivelse
KC-LINK 2220 47NF 650VDC C0G
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.047 µF ±5% 650V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2220 (5750 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CKC21C473JWGACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,061" (1,55mm)