CKC21C123FCGAC7210 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.012 µF ±1% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2220 (5750 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CKC21C123FCGAC7210
DigiKeys varenummer
399-CKC21C123FCGAC7210TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CKC21C123FCGAC7210
Beskrivelse
KC-LINK 2220 12NF 500VDC C0G
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CKC21C123FCGAC7210 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)