CKC21C103GDGACAUTO
DigiKeys varenummer
399-CKC21C103GDGACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CKC21C103GDGACAUTO
Beskrivelse
KC-LINK 2220 10NF 1000VDC C0G
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±2% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2220 (5750 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CKC21C103GDGACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,087" (2,20mm)