CKC18X752FDGACAUTO
DigiKeys varenummer
399-CKC18X752FDGACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CKC18X752FDGACAUTO
Beskrivelse
KC-LINK 1812 7.5NF 1000VDC C0G
Detaljeret beskrivelse
7500 pF ±1% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CKC18X752FDGACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)