CKC18X622KWGACAUTO
DigiKeys varenummer
399-CKC18X622KWGACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CKC18X622KWGACAUTO
Beskrivelse
KC-LINK 1812 6.2NF 650VDC C0G
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6200 pF ±10% 650V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CKC18X622KWGACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lav ESL, blød terminering, højspænding, høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,061" (1,55mm)