CKC18X562JDGACAUTO
DigiKeys varenummer
399-CKC18X562JDGACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CKC18X562JDGACAUTO
Beskrivelse
KC-LINK 1812 5.6NF 1000VDC C0G
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5600 pF ±5% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CKC18X562JDGACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lav ESL, blød terminering, højspænding, høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)