CKC18X512MWGACAUTO
DigiKeys varenummer
399-CKC18X512MWGACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CKC18X512MWGACAUTO
Beskrivelse
KC-LINK 1812 5.1NF 650VDC C0G
Detaljeret beskrivelse
5100 pF ±20% 650V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CKC18X512MWGACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)