CKC18X472FCGAC7210 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
4700 pF ±1% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CKC18X472FCGAC7210
DigiKeys varenummer
399-CKC18X472FCGAC7210TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CKC18X472FCGAC7210
Beskrivelse
KC-LINK 1812 4.7NF 500VDC C0G
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CKC18X472FCGAC7210 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)