CKC18X333GCGAC7210 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.033 µF ±2% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CKC18X333GCGAC7210
DigiKeys varenummer
399-CKC18X333GCGAC7210TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CKC18X333GCGAC7210
Beskrivelse
KC-LINK 1812 33NF 500VDC C0G
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CKC18X333GCGAC7210 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,087" (2,20mm)