CKC18X153KCGACTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.015 µF ±10% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CKC18X153KCGACTU
DigiKeys varenummer
399-CKC18X153KCGACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CKC18X153KCGACTU
Beskrivelse
KC-LINK 1812 15NF 500VDC C0G
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CKC18X153KCGACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lav ESL, blød terminering, højspænding, høj temperatur
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)