CKC18C822KCGACTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
8200 pF ±10% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CKC18C822KCGACTU
DigiKeys varenummer
399-CKC18C822KCGACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CKC18C822KCGACTU
Beskrivelse
KC-LINK 1812 8.2NF 500VDC C0G
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CKC18C822KCGACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding, Høj temperatur
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)