CKC18C103FCGACAUTO
DigiKeys varenummer
399-CKC18C103FCGACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CKC18C103FCGACAUTO
Beskrivelse
KC-LINK 1812 10NF 500VDC C0G
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±1% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CKC18C103FCGACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding, Høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,087" (2,20mm)