CK14BR104K
DigiKeys varenummer
1001-2261-ND
Producenter
Producentens varenummer
CK14BR104K
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 100V X7R AXIAL
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R Aksial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CK14BR104K Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,140" diam. x 0,390" L (3,56mm x 9,91mm)
Tolerance
±10%