CK05BX181K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KEMET
På lager: 0
Datablad
Similar
KEMET
På lager: 0
Datablad
På lager: 313
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
180 pF ±10% 200V Keramiske kondensatorer BX Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CK05BX181K
DigiKeys varenummer
CK05BX181KKM-ND
Producenter
Producentens varenummer
CK05BX181K
Beskrivelse
CAP CER 180PF 200V BX RADIAL
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CK05BX181K Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,190" L x 0,090" B (4,83mm x 2,29mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)