CK05BX151K
DigiKeys varenummer
1001-2007-ND
Producenter
Producentens varenummer
CK05BX151K
Beskrivelse
CAP CER 150PF 200V 10% RADIAL
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 pF ±10% 200V Keramiske kondensatorer BX Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CK05BX151K Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Pose
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,190" L x 0,090" B (4,83mm x 2,29mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)