CDR33BX104AKSR7185 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 7.080
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Direkte
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
0.1 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer BX 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CDR33BX104AKSR7185
DigiKeys varenummer
1001-2150-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CDR33BX104AKSR7185
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V BX 1210
Producentens standard leveringstid
42 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CDR33BX104AKSR7185 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,059" (1,50mm)